KATEGORIE
Strona główna1 » Potrzebujesz dużo opakowań?

Potrzebujesz dużo opakowań?

Potrzebujesz dużo opakowań?

 
Potrzebujesz dużo opakowań? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych rabatów.
Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń 666 518 555, a przyjedziemy, zaprezentujemy nasze produkty oraz ustalimy indywidualne ceny.
 
 
Nasza oferta, dostępna jest również dla odbiorców hurtowych.
 
W celu zamówień hurtowych prosimy o zapoznanie się z asortymentem i wysłanie emaila z wybranymi produktami oraz ilością zamawianego towaru w miesiącu lub po założeniu konta i zalogowaniu złożenie zamówienia w sklepie internetowym z danymi produktami wraz z ilością zamawianego towaru w miesiącu. Każdy hurtowy Klient, który dokona zamówienia za pomocą sklepu internetowego otrzyma odpowiedz o wartości zamówienia. W odpowiedzi powinien odesłać wiadomość zwrotną iż jest zainteresowany cenami hurtowymi na zamówiony towar. Ceny podane w sklepie internetowym są cenami detalicznymi od których zostanie udzielony rabat, oraz zostanie ustalona forma transportu.
 
Odbiorców hurtowych zainteresowanych rozpoczęciem współpracy, mogą również wysłać zapytanie formularzem kontaktowym, oraz przez email: biuro@marte.com.pl bądź telefonicznie pod numerem telefonu: 666 518 555 poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
alt

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

ZOBACZ JAK OCENIAJĄ NAS KLIENCI
KLIENCI OCENIAJĄ NAS NA:5,0
Miruś31-03-2016
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Krzysztof M.09-10-2016
Wszystko zrealizowane szybko i profesjonalnie. Polecam.
Paweł23-06-2016
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
alinka11-09-2019
profesjonalnie, szybko
ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE OPINIE